NOVI FORUM LJUBITELJA ŽELEZNICA

Službene (i neslužbene) vesti vezane uz železnicu...

NOVI FORUM LJUBITELJA ŽELEZNICA

Postby mitra » 30. 03. 2012. 17:31 GMT +0000

Ovaj forum posvećen je putnicima i ljubiteljima železnica:

http://www.zeleznice.in.rs/forum
mitra
Putnik 2. razred

Re: NOVI FORUM LJUBITELJA ŽELEZNICA

Postby prole » 30. 03. 2012. 18:08 GMT +0000

Cestitamo, nek je sa srecom.
Ja sam se vec prijavio.
prole
Über-Mašinovođa

Postby rusaylo » 30. 03. 2012. 18:47 GMT +0000

Nadam se da na tom forumu postoje neki moderatori i da neće da se desi ovo što mitra radi ovde. Otvaranje novog foruma ljubitelja železnice nema veze sa uskim kolosekom.
rusaylo
Ložač

Postby asalat » 31. 03. 2012. 2:47 GMT +0000

rusaylo wrote:Nadam se da na tom forumu postoje neki moderatori i da neće da se desi ovo što mitra radi ovde. Otvaranje novog foruma ljubitelja železnice nema veze sa uskim kolosekom.

rusaylo, potpuno se slažem pa je tema pomerena u odgovarajući podforum.
"We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile."
asalat
Über-Mašinovođa

Postby rusaylo » 31. 03. 2012. 12:35 GMT +0000

asalat wrote:
rusaylo wrote:Nadam se da na tom forumu postoje neki moderatori i da neće da se desi ovo što mitra radi ovde. Otvaranje novog foruma ljubitelja železnice nema veze sa uskim kolosekom.

rusaylo, potpuno se slažem pa je tema pomerena u odgovarajući podforum.

Svaka čast. *app*
rusaylo
Ložač

Postby mon » 01. 04. 2012. 8:22 GMT +0000

mitra wrote:Ovaj forum posvećen je putnicima i ljubiteljima železnica:

Hmmm puno "novih" foruma u zadnje vreme, da vidimo koliko ce ovaj da izdrzi...
A ustvari, kojima je onda namenjen ovaj odnosno Railserbia forum !?
Jednom sam gurao sinobus da bi upalio...
mon
Über-Mašinovođa

Postby sencica » 01. 04. 2012. 11:19 GMT +0000

mon wrote:
mitra wrote:Ovaj forum posvećen je putnicima i ljubiteljima železnica:

Hmmm puno "novih" foruma u zadnje vreme, da vidimo koliko ce ovaj da izdrzi...
A ustvari, kojima je onda namenjen ovaj odnosno Railserbia forum !?

Forum http://www.zeleznice.in.rs/forum/ je nastavak foruma zovspozega posto su se isti ljudi ekspresno ulogovali na
http://www.zeleznice.in.rs/forum/ tj preko noci su poceli da se javljaju na doticni forum. To je jasno kao dan.
Ista meta isto odstojanje. Ni meni nije jasno zbog cega se otvaraju toliki forumi,ocigledno nesto ne stima na dosadasnjim. I tako su na svim forumima isti moderatori,cesto i oni koji nemaju nikakve veze sa zeleznicom pa lupaju svasta. Necu da navodim nikoga ali tako je. Poenta je sto svi zele da imaju forume,mada se na svim forumima javljaju iste teme. Trebalo bi napraviti jedan jedini forum na temu zeleznice.
Kome je namenjen Railserbia forum ? Istim ljudima koji su moderatori i na ostalima. Cast izuzecima ali velika vecina nema veze sa zeleznicom pa samim tim i pisu svasta.

Pozdrav.
sencica
Kondukter

Postby mon » 01. 04. 2012. 12:09 GMT +0000

Interesantno razmisljanje.
Licno nisam znao da je bilo jednog foruma s kojeg su se neki preselili na ovaj, novonastali.
Kako i da je, teme o kojima ce se pricatio ce najverovatnije ostati iste kao i ovde tako da ce biti ponavljanja "vec vidjenog".

Neslazem se da je railserbia namenjena moderatorima i samo njima jer ja (na pr.) ne spadam u tu kategoriju.
Toliko sam ovde nasao materijala za kojeg nisam ni znao da postoji da jednostavno Railserbia i njeni clanovi su moja "arhiva i biblioteka"
za koju cu tesko naci zamenu.

Naravno, ponekad se i na drugim forumima pronadje neka "tajna" ali je to retkost.

E sad, ako se postavi pitanje jesam li zadovoljan s nacinom rukovodjenja s Railserbi-jom ili ne, ili jel "volim" ovog ili onog admina
to je vec stvar licnog ukusa i pitanja zasto sam/smo ovde.
Jedino sto znam je to da na Railserbiji sigurno nisam iz ljubavlju prema adminima. ;)

Ali, da ne idemo previse u :OT
svako ko zeli moze da bude i vamo i tamo samo sto je malo glupo praviti forum o necemu
o kojem vec imamo forum i to "dobro napunjenim" kvalitetnim informacijama.
Jednom sam gurao sinobus da bi upalio...
mon
Über-Mašinovođa

Postby sencica » 01. 04. 2012. 13:32 GMT +0000

mon wrote:Interesantno razmisljanje.
Licno nisam znao da je bilo jednog foruma s kojeg su se neki preselili na ovaj, novonastali.
Kako i da je, teme o kojima ce se pricatio ce najverovatnije ostati iste kao i ovde tako da ce biti ponavljanja "vec vidjenog".

Neslazem se da je railserbia namenjena moderatorima i samo njima jer ja (na pr.) ne spadam u tu kategoriju.
Toliko sam ovde nasao materijala za kojeg nisam ni znao da postoji da jednostavno Railserbia i njeni clanovi su moja "arhiva i biblioteka"
za koju cu tesko naci zamenu.

Naravno, ponekad se i na drugim forumima pronadje neka "tajna" ali je to retkost.

E sad, ako se postavi pitanje jesam li zadovoljan s nacinom rukovodjenja s Railserbi-jom ili ne, ili jel "volim" ovog ili onog admina
to je vec stvar licnog ukusa i pitanja zasto sam/smo ovde.
Jedino sto znam je to da na Railserbiji sigurno nisam iz ljubavlju prema adminima. ;)

Ali, da ne idemo previse u :OT
svako ko zeli moze da bude i vamo i tamo samo sto je malo glupo praviti forum o necemu
o kojem vec imamo forum i to "dobro napunjenim" kvalitetnim informacijama.

Slazem se u potpunosti sa vama. Mada mislim i to stoji da je ovde na ovom forumu slabo odradjena tema uzanih pruga u Srbiji,posebno Lajkovackih pruga. Sve je sabijeno u uzane pruge zapadne Srbije. Zar nije lakse i bolje da se te pruge podele po pravcima?
Pogledajte ko je na forumu zovspozega i na novonastalom i videcete da su to isi ljudi.
sencica
Kondukter

Postby rusaylo » 01. 04. 2012. 14:21 GMT +0000

Što se mene tiče, može da se otvori jos 100 foruma vezanih za železnicu. Za koji ima interesovanja guraće, za koji nema propašće. Ni jedan mi nije nešto posebno drag i ni jedan mi ne smeta ali ovaj na kome smo sad mi je (zasad) zanimljiv. Na kraju krajeva, niko ni na jednom forumu nije na silu. Kako smo se svi dobrovoljno registrovali, isto tako možemo i da odemo (ili bar da više ne zalazimo na forum). :E
rusaylo
Ložač

Postby asalat » 01. 04. 2012. 14:46 GMT +0000

rusaylo wrote:Što se mene tiče, može da se otvori jos 100 foruma vezanih za železnicu. Za koji ima interesovanja guraće, za koji nema propašće. Ni jedan mi nije nešto posebno drag i ni jedan mi ne smeta ali ovaj na kome smo sad mi je (zasad) zanimljiv. Na kraju krajeva, niko ni na jednom forumu nije na silu. Kako smo se svi dobrovoljno registrovali, isto tako možemo i da odemo (ili bar da više ne zalazimo na forum). :E

Opet se slažem i potpisujem ovaj post. Još bih dodao da želim svako dobro u radu i ostalim forumima.
"We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile."
asalat
Über-Mašinovođa

Return to Vesti